Usługi dla biznesu

Services
01

CONSULTING

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji w zakresie przygotowania analiz rynku, doradztwa strategicznego, sprzedażowego, rozwojowego i marketingowego. Niezależnie od skali prowadzonej działalności gospodarczej, zaangażowanie zewnętrznego konsultanta pozwala na dostarczenie nowego impulsu rozwojowego każdemu przedsiębiorstwu. Współpracujemy z podmiotami działającymi na ściśle określonych rynkach, jak i rozbudowanymi organizacjami, których obszar działalności rozciąga się na skalę globalną. Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu pełnego rebrandingu, wdrażania nowych produktów, rozszerzania prowadzonej działalności, pozyskiwania funduszy zewnętrznych oraz opracowywania dokumentów wieloletnich określających kierunek rozwoju przedsiębiorstwa.

Services
02

MARKETING

Projektujemy kampanie marketingowe, sprzedażowe i komunikacyjne. Zajmujemy się kryzysowym zarządzaniem marką. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami różnej skali, jak także podmiotami i osobami publicznymi, w opracowaniu, wdrożeniu i przeprowadzeniu pełnych kampanii wizerunkowych i sprzedażowych. Do głównych obszarów naszej działalności w zakresie marketingu zaliczamy: analizy pozycji rynkowej i badania rynku (ilościowe i jakościowe), opracowanie i wdrażanie planów marketingowych, zarządzanie marką, usługi brokera mediowego, realizację materiałów promocyjnych i informacyjnych (grafika, fotografie, video, materiały sieciowe), pełną bieżącą obsługę kanałów komunikacji i promocji (media społecznościowe, www, reklama w mediach tradycyjnych).

Services
03

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Centrum Innowacji Społeczno-Samorządowych CentroPolis S.A. posiada zespół profesjonalnych grafików, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Klientom stworzenie pełnej księgi tożsamości, obejmującej funkcjonalności księgi znaku i system identyfikacji wizualnej – projektujemy dla Państwa skuteczne, eleganckie i nowoczesne narzędzie wspierające Państwa działania komunikacyjne, informacyjne i sprzedażowe.

Services
04

SOCIAL MEDIA

Oferujemy Państwu pełną obsługę profilów mediach społecznościowych – Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube. Przygotowujemy dedykowane grafiki, posty, publikacje, prowadzimy konkursy, działania promocyjne i sprzedażowe.

W skrócie

Consulting Consulting Consulting Consulting Consulting Marketing Marketing Marketing

www Identyfikacja wizualna Promocja Reklamy Promocja Identyfikacja wizualna Branding

www strony internetowe sklepy internetowe e-commerce e-commerce e-commerce e-commerce e-commerce

Marketing Marketing Promocja Marketing Marketing Social media Marketing Marketing

Consulting Identyfikacja wizualna Social media Social media consulting

Współpraca

Daria Wasilewska

Daria Wasilewska

Projekty i zarządzanie

Specjalistka w obszarze analityki projektowo-zarządczej, komunikacji społecznej oraz polityki publicznej.
Praktyk w zakresie współpracy sektora prywatnego i publicznego. Posiada wieloletnie doświadczenie zarządcze w kierowaniu zespołami, przygotowywania i przeprowadzania wydarzeń konferencyjno-kongresowych oraz tworzenia i zarządzania wizerunkiem w Sieci.

Absolwentka studiów na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika z zakresu polityki publicznej i dziennikarstwa oraz studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Projektami w Wyższej Szkole Bankowej.