Usługi internetowe

Strony i Sklepy internetowe
01

STRONY I SKLEPY INTERNETOWE

Projektujemy strony internetowe, serwisy produktowe, sklepy internetowe, blogi i wszelkie pozostałe narzędzia, które są niezbędne do osiągania biznesowych celów naszych Klientów.

Nowa strona internetowa jest przede wszystkim wizytówką w Sieci – przestrzeni, która stanowi podstawę naszego codziennego funkcjonowania, komunikacji oraz promocji. Dlatego nasze realizacje oparte są o dogłębną analizę potrzeb – przeprowadzamy wielowątkowe badanie rynku, konkurencji, usług i produktów, żeby nasza realizacja najlepiej wpisywała się w oczekiwania Klienta. Wszystkie nasze realizacje są dostosowywane do grupy docelowej – zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i językowym oraz graficznym.

Wszystkie realizowane przez nas witryny są w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych. Naszym Klientom zapewniamy także pełną obsługę administracyjną i serwisową zrealizowanych przez nas portali.

Administracja portalami
02

ADMINISTRACJA PORTALAMI

Funkcjonalny, intuicyjny i przejrzysty portal internetowy, to jedno z podstawowych narzędzi prowadzenia biznesu. Jak w każdym obszarze potrzebuje on jednak zapewnienia bezpieczeństwa oraz stałej, profesjonalnej opieki. Nasi Klienci mogą skupić się na swojej Firmie, a codzienną troskę nad jej sieciową wizytówką powierzyć nam. Zapewniamy systematyczne aktualizacje systemu, pełną opiekę w obszarze bezpieczeństwa i stabilności strony, serwery i pocztę elektroniczną.

Współpraca z CentroPolis S.A. to także opieka w zakresie aktywnego prowadzenia witryny internetowej – nasz zespół profesjonalnych grafików i copywriterów zajmuje się redakcją i publikacją treści dotyczących produktów, usług i działań naszych Klientów.

Zapewniamy pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google, a także pełną obsługę kanałów społecznościowych.

Audyt stron internetowych
03

AUDYT WWW

Przeprowadzamy analizy istniejących serwisów i platform internetowych pod kątem ich bezpieczeństwa, dostępności, użyteczności, komunikacji oraz funkcjonalności.

Nasze audyty przeprowadzane są przez zespół doświadczonych ekspertów zajmujących się marketingiem oraz programowaniem. Dzięki wielostronnej ocenie Klient otrzymuje pełen pakiet informacji dotyczących prowadzonego portalu, a co za tym idzie – może skuteczniej rozwijać swój biznes w Sieci.

Jesteśmy m.in. autorami platformy www.dostepnosc.plus, która pozwala na szybki audyt dostępności cyfrowej portali internetowych, z którego skorzystało kilkudziesięciu Klientów instytucjonalnych i biznesowych.

W skrócie

Strony internetowe sklepy internetowe Marketing Grafika internetowe

www Kampanie internetowe Naprawa witryn Opieka i hosting Odwirusowanie stron internetowych

www strony internetowe sklepy internetowe e-commerce e-commerce e-commerce e-commerce e-commerce

strony www e-sklepy internetowe aplikacje iOS Android Aplikacje internetowe

Consulting Analiza sprzedaży Audyt strony internetowe

Współpraca

Krzysztof Sieradzki

Krzysztof Sieradzki

Designer / FrontEnd Developer

Posiada wieloletnie doświadczenie w działaniach informatycznych, webowych, designerskich i filmowych; realizował projekty promocyjne, komunikacyjne i internetowe dla takich podmiotów jak m.in.: Orlen Transport, Województwo Kujawsko-Pomorskie, Miasto Toruń, Boryszew S.A., Procter & Gamble, UMK w Toruniu.

Był w całości odpowiedzialny za działania promocyjne związane z budową oraz uruchomieniem takich obiektów jak Hala Sportowo-Widowiskowa Arena Toruń oraz Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

Od 2017 roku Wiceprezes Zarządu CentroPolis S.A. – nadzoruje projekty promocyjne, webowe oraz obsługę mediów społecznościowych.