CentroPolis | O nas

Centrum Innowacji Społeczno-Samorządowych CentroPolis S.A. świadczy kompleksowe usługi doradcze, analityczne, audytorskie oraz brokerskie na rzecz administracji samorządowej, jednostek sektora finansów publicznych, przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych.

Naszą firmę tworzy zespół ekspertów,posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy na rzecz administracji rządowej, samorządowej, służb mundurowych, uczelni wyższych i firm prywatnych. Pracowaliśmy przy tworzeniu koncepcji strategicznych, a także wdrażaniu rozwiązań optymalizujących funkcjonowanie instytucji i firm na terenie całego kraju.

Systematycznie powiększamy naszą ofertę, tak aby jak najlepiej dopasować się do zmieniającego się otoczenia prawnego, wymagań klientów i maksymalnie wykorzystać potencjał naszych pracowników. Dzięki temu w naszej ofercie znajduje się ponad 30 specjalistycznych produktów i usług dopasowanych do potrzeb klienta.

CentroPolis | Nasze wartości

Tworzymy firmę, która zbudowana jest na wartościach. W naszej pracy stawiamy potrzeby klienta na pierwszym miejscu i dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była satysfakcjonująca. Głęboko wierzymy, że właśnie dzięki temu budujemy firmę o uznanej marce na rynku usług doradczych. Nasze główne wartości to:

Współpraca

Traktujemy naszych klientów podmiotowo, dbamy o utrzymanie trwałych relacji. Chętnie wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i dostosowujemy się do oczekiwań. Nasze doświadczenie pokazuje, że dobrze zrealizowane projekty mogą odbyć się wyłącznie dzięki wspólnej pracy nad jasno zdefiniowanymi celami.

Profesjonalizm

Nasze usługi oferujemy w oparciu o doświadczony zespół naszych pracowników i współpracowników, przy wykorzystaniu uznanych międzynarodowych metodyk zarządzania projektami. Przykładamy niezwykłą wagę do detali i zgodności z obowiązującymi przepisami prawa. Naszym celem jest dostarczanie maksymalnej wartości dla klienta. Nasz wizerunek budujemy poprzez odpowiedzialne podejście do biznesu i stosowanie zasad uczciwej konkurencji.

Innowacyjność

Stawiamy na ciągły rozwój naszej oferty i naszych pracowników. W obliczu nowych zadań stawianych przed samorządem terytorialnym i zmieniających się regulacji prawnych, systematycznie uzupełniamy naszą ofertę o nowe produkty i usługi. Jesteśmy otwarci na pomysły i uwagi naszych klientów. Wiemy, że inwestycja w potencjał naszego zespołu jest niezwykle ważna z perspektywy jakości naszej pracy, dlatego uczestniczymy w szkoleniach i kursach rozbudowujących nasze kompetencje.

Skuteczność

Wierzymy, że osiąganie celów opiera się na precyzyjnym diagnozowaniu potrzeb klienta. W naszej pracy podchodzimy indywidualnie do każdego przypadku, dążąc do tworzenia optymalnych rozwiązań.