CentroPolis | Marketing i promocja

System indentyfikacji wizualnej JST

W CentroPolis wiemy, że skuteczne budowanie marki miejsca powinno iść w parze z nowoczesną i wyróżniającą się wizualizacją. Nasze kreacje uwzględniają projektowanie logotypów, identyfikacji wizualnej gminy i jednostek organizacyjnych, tworzenie materiałów użytkowych, promocyjnych. Jesteśmy doświadczonymi konsultantami w zakresie tworzenia spójnej identyfikacji wizualnej, która doskonale oddaje charakter gminy i wyróżnia się na tle innych projektów.

Projektowanie i produkcja materiałów promocyjnych

Proponujemy realizację materiałów promocyjnych dla jednostek samorządu terytorialnego. Wykonujemy zdjęcia i filmy wykorzystujące ujęcia lotnicze i statyczne przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, tworzymy animacje komputerowe, projektujemy strony www, które są zarówno przyjazne dla użytkownika, jak i łatwe w obsłudze dla administratorów i redaktorów. Obsługujemy kampanie promocyjne w mediach tradycyjnych i elektronicznych, pomagamy zidentyfikować grupę docelową działań marketingowych i ocenić skuteczność działań w poszczególnych kanałach komunikacji. Wszelkie materiały graficzne i reklamowe są przygotowywane w oparciu o najnowsze trendy, spełniające normy emisji telewizyjnej.

Oferujemy również usługi w zakresie brokera reklamowego – doradzamy i realizujemy na rzecz klienta zakup powierzchni w reklamie zewnętrznej oraz emisji materiałów promocyjnych w prasie, radio, telewizji i Internecie.

Organizacja wydarzeń

Jednym z najważniejszych elementów w procesie budowy marki miasta i regionu jest rola gospodarza prestiżowych i medialnych wydarzeń – konferencji, kongresów, targów czy koncertów. Pomagamy przygotować planowane wydarzenie od strony planistycznej, komunikacyjnej, logistycznej, zaproszenia ekspertów i uczestników, a także przeprowadzić skuteczne działania promocyjne i informacyjne, wraz z doborem partnerów medialnych. Współpracujemy zarówno z najbardziej prestiżowymi redakcjami w Polsce, jak i z tytułami o charakterze specjalistycznym.

Dla zwiększenia efektywności wprowadzanych w jednostkach samorządu terytorialnego zmian organizacyjnych oraz strukturalnych, a także poprawy jakości obsługi klientów oferujemy organizację dedykowanych szkoleń i warsztatów o charakterze i zakresie merytorycznym dostosowanych do potrzeb danego samorządu.