CentroPolis | Marketing i promocja

Posiadamy doświadczenie w pracy z klientami instytucjonalnymi oraz przedsiębiorstwami z rozmaitych branż. Naszą pracę w obszarze doradztwa marketingowego opieramy o dokładną analizę potrzeb klienta i jego otoczenia rynkowego. Pomagamy w przebudowie marki, a także projektujemy pełną strategię wprowadzenia produktu na rynek i zarządzania komunikacją.

Zapewniamy pełną opiekę w tworzeniu i zarządzaniu marką firmy i produktu. Projektujemy kampanie wizerunkowe i planujemy media dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Wspieramy klientów w sytuacjach kryzysowych w zakresie zarządzania wizerunkiem i marką.

Projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu komunikacji sieciowej – serwisy internetowe, sklepy on-line, portale rezerwacyjne oraz kompleksowo obsługujemy klientów w zakresie ich obecności w mediach społecznościowych.

Wykonujemy pełen zakres usług w zakresie projektowania i wdrażania systemów identyfikacji wizualnej, logotypów, materiałów promocyjnych i informacyjnych. Realizujemy materiały graficzne, filmy reklamowe, kampanie w prasie, radio, telewizji, outdoorowe, sieciowe.

Organizacja wydarzeń

Oferujemy pełne wsparcie organizacyjne i merytoryczne przy planowanych wydarzeniach, takich jak konferencje, kongresy i szkolenia. Zespół CentroPolis S.A. pracował przy organizacji kilkudziesięciu projektów na terenie całego kraju.

Pomagamy przygotować wydarzenie od strony planistycznej, komunikacyjnej, logistycznej, zaproszenia ekspertów i uczestników, a także przeprowadzić skuteczne działania promocyjne i informacyjne. Posiadamy doświadczenie przy organizacji wydarzeń marketingowo-promocyjnych dla firm i miast, jak i imprez o charakterze zamkniętym, dedykowanym określonej przez klienta grupie odbiorców.